301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 18:29
 
RAKİPSİZ BAŞKAN,MEHMET ÇINAR!
Ülkemiz 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine Doğru Giderken Malatya Yeşilyurt İlçesi Ak Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Mehmet Çınar Halkın Herkesimini Kucaklayarak Adeta Rakipsiz Olarak Seçimlere Giriyor.
MALATYA Haberi
RAKİPSİZ BAŞKAN,MEHMET ÇINAR!

Malatya'nın hemen hemen tüm ilçelerinde birçok parti adayları kıran kırana mücadele ederken Yeşilyurt ilçesinde tartışmasız,sessiz ve huzurlu bir seçim maratonu yaşanıyor.

Halkın içerisinden gelen, Yeşilyurt ilçesini adım adım bilen,10 yıllık meclis üyeliği,başkan yardımcılığı ve belediyenin birçok biriminde kuruculuk görevi yapan Yüksek İnşaat Mühendisi Mehmet Çınar mütevazi kişiliği ve halka dönük yaptığı projeler ile şimdiden halkın nazarında başkan olmuş durumda.

Yeşilyurt Belediye Başkanlığı görevindeyken Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Hacı Uğur Polat'ın yerine başkanlık koltuğuna oturan Çınar,kısa sürede yaptığı ''Millet Kırathanesi'',''Atık Pil Toplama Projesi'',''Mesut Özil Sosyal Tesileri'' gibi çevre dostu,sağlıklı ve sosyal birçok proje ile gönüllerde taht kurdu.

Birçok ilçede dişli rakiplerle yarışan Ak Parti Yeşilyurt'ta bu seçim rahat görünüyor.

CHP ve İYİ Parti'nin çatırdayan ittifakı ise Yeşilyurt'ta da pek karşılık bulacağa benzemiyor.Özellikle Yeşilyurt Belediyesi İYİ Parti Başkan Adayı Cem Parlak'ın,CHP Milletvekili Veli Ağbaba ile olan ağız dalşaları ve polemikleri halk nazarında kafa karışıklığına sebep olmuş durumda.

Yeşilyurt'ta oy kullanacak seçmenler ise kendi arasında huzuru olmayan ve anlaşamayan siyasilerin halka birşey veremeyeceğini konuşuyor.

CHP Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Erkan Özgür ise seçim çalışmalarına geç başlamanın açmış olduğu handikapın içerinde.

Ciddi bir muhalif adayın olmadığı Yeşilyurt'ta Mevcut Başkan Mehmet Çınar (Gönül Adamı) şimdiden seçimleri ve gönülleri kazanmışa benziyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RAKİPSİZ, BAŞKAN,MEHMET, ÇINAR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60