301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 18:22
 
Dinamik Başkan; SADIKOĞLU!
Malatya’da adaylık süreci ile adeta tabuları yıkıp Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Oğuzhan Ata Sadıkoğlu hızla projelerini hayata geçiriyor.
MALATYA Haberi
Dinamik Başkan; SADIKOĞLU!

Malatya’da adeta kökleşmiş olan bir gruba karşı mücadele eden ve tabanın tam desteğini alarak Başkan seçilen Sadıkoğlu,bitmekbilmeyen enerjisi ile Malatya’nın ticari çehresini değiştiriyor.

İhracat rakamlarının artmasını birinci hedef olarak gören Başkan Sadıkoğlu,oda içerisinde kurduğu dış ticaret birimi ve Avrupa vize işlemlerini kolaylaştırmak için açtığı irtibat büroları ile ihracatta çıtayı bir üst seviyeye taşıyor.

Geçtiğimiz yıla nazaran artan ihracat verileri ise Genç Başkan’ın doğru yolda olduğunu gösterir nitelikte.

Üniversite İş Dünyası bağlantıları ile ilgili protokoller imzalayan Sadıkoğlu, nitelikli istihdam ve Akademik Çözüm noktalarında Malatya’da faaliyet gösteren Sanayicilere de destek oluyor.

Mühendis ve Mimar Odaları ile sürekli çalıştay ve sempozyumlar yaparak oda kapılarını halka açan Sadıkoğlu,son dönemde yaptığı Kenevir ve Maden çalıştayları ile Malatya ve Türkiye gündeminde önemli yer tutuyor.

TOBB Üst yönetimde yer alan Sadıkoğlu bağlantılarını Malatya için kullanarak yeni yatırımcıların ilimize gelmesinde öncülük ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dinamik, Başkan;, SADIKOĞLU!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60