301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 16:54
 
Bülent Bakan El Attı;YENİ BAŞHEKİM PAZARTESİ İŞE BAŞLIYOR!
Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi ile İle İlgili Yaptığımız Haber Sonrasında Haber Merkezimiz Telefon Yağmuruna Tutuldu.
SAĞLIK Haberi
Bülent Bakan El Attı;YENİ BAŞHEKİM PAZARTESİ İŞE BAŞLIYOR!

Geçtiğimiz günlerde haber sitemiz tarafından yapılan haberde Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servislerinin içler acısı durumunu gündeme taşımıştık.

Başhekimi ve müdürü olmayan Malatya'nın merkezdeki tek hastanesi eski adı ile ''Devlet Hastanesi'' yeni adı ile ''Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'' nihayet Başhekimine kavuşuyor.

Haberimizden sonra bizlerle irtibata geçen 25. ve 26. Dönem Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci 'den müjdeli haber gecikmedi.Bakanlık Makamları ile birebir görüştüğünü tarafımıza ileten E.Bakan Tüfenkci,Adıyaman Üniversitesinde görev yapan ve aslen Malatya ili Akçadağ ilçesi nüfusuna kayıtlı olan Kalp Profesörü (Kardiolog) Erdal Aktürk'ün bağlı bulunduğu kurumdan ilişkilerini keser kesmez en geç haftaya pazartesi günü iş başı yapmasını beklediklerini iletti.

Acil Servislerin durumu ile de ilgilenerek hemen gerekenin yapılacağını belirten E.Bakan Tüfekci,Malatya halkının her kulvarda takdirlerini toplamaya devam ediyor.

Kaynak: (MHV) - Malatya Haber Vakti Editör: Murat Ali Tutar
Etiketler: Bülent, Bakan, El, Attı;YENİ, BAŞHEKİM, PAZARTESİ, İŞE, BAŞLIYOR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60