301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Nisan 2019 - Cuma 18:43
 
2.OSB'NİN KAYIP BAŞKANI ARANIYOR?
Malatya’da bir dönem hızlı yükselişi ve organizasyonları ile dikkat çeken 2.OSB Sanayici ve İş Adamları Derneği bugünlerde kabuğuna çekilmiş durumda.
EKONOMİ Haberi
2.OSB'NİN KAYIP BAŞKANI ARANIYOR?

2.Organize Sanayiciler ve İş Adamları Derneği Yerinde Sayıyor!

Türkiye ekonomisi üzerinde global güçlerin çeşitli manipülasyonları devam ederken istihdamın yoğun olarak sağlandığı Malatya 2.Organize sanayide istihdam sağlayıp yatırım yapan iş adamlarının sesi soluğu çıkmıyor.

Nereden geldiği belli olmayan paralar ile bir dönemin hızlı yatırımcılarından olan daha sonra ise FETÖ üyeliğinden yargılanan 2.OSB deki bazı iş adamlarının fişi çekildikten sonra 2.OSB adeta sessizliğe gömüldü.

Malatya 2.OSB’DE faaliyet gösteren iş adamları kamuoyuna çıkma korkularından mı, yoksa ileriyi göremediklerinden mi bilinmez ama nedense artık Malatya’nın ticaret ve istihdam gündeminde yoklar.

Geçtiğimiz günlerde güçlü bir başkanla yola devam kararı alan 1.OSB İş Adamları Derneği’nin aksine 2.OSB Sanayici ve İş Adamları Derneğinde yaprak kımıldamıyor.

Şimdi Malatya kamuoyu,yeni istihdam alanları yaratacak,Organize Sanayi bölgesine farklı bir vizyon getirecek,Malatya ekonomisinde söz sahibi olacak bir 2.OSB Derneği Başkanı gelir mi diye merak ediyor?

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2.OSB'NİN, KAYIP, BAŞKANI, ARANIYOR?,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60