301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 20:20
 
''MASKİ'' Emin Ellerde!
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın Takdiri İle MASKİ Genel Müdürlüğü'ne Atanan Yaşar Karataş Kısa Zamanda Halkın Bütçesine ve Sağlığına Yararlı İşlere İmza Attı.
GÜNDEM Haberi
''MASKİ'' Emin Ellerde!

Malatya'da Su ve Kanalizasyon İşlerinden sorumlu kurum olan ''MASKİ'',yeni genel müdürü ile takdir toplamaya devam ediyor.
Arıza ve şikayetlere anında çözüm üreten ve arızalardan herhangi bir ücret almayan kurum kısa zamanda vatandaşlar tarafından takdir topladı.
Belediyeler tarafından yaptırılan işlerin ödeme zorluğu çekildiği bu dönemde MASKİ borçlarının zamanında ödenmesi bu kurumun disiplinli bir çalışma içerisinde olduğunu kanıtlar nitelikte oldu.
İşte Son Zamanlarda MASKİ'NİN İcraatları;

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MASKİ ÇEVRE LABORATUVARI AKREDİTE OLDU

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermekte olan Çevre Laboratuvarı Türk Akreditasyon Kurumundan (TÜRKAK) onaylı akreditasyon sertifikası aldı.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Çevre Laboratuvarı, özverili çalışmaları sonucunda Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) onaylı akreditasyon sertifikasını aldı. Bu süreçten sonra, MASKİ Çevre Laboratuvarı’nda Doğu ve Güneydoğu Anadolu başta olmak üzere diğer bölge illerinin tamamından gelen toprak, yaprak, su ve atıksu analizleri yapılabilecek.  Akredite laboratuvardan verilen deney raporları ve sertifikalar dünya genelinde geçerli olacak.

BAŞKAN GÜRKAN’DAN VATANDAŞLARA MÜJDE

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan: İlk abone bağlantısı dışında oluşan su ve kanalizasyon arızalarından artık ücret alınmayacak.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın aldığı karar ile vatandaşlardan bundan sonra ilk abone bağlantısı dışında oluşan su ve kanalizasyon arızalarından herhangi bir ücret alınmayacağı bildirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''MASKİ'', Emin, Ellerde!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60