301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Şubat 2018 - Pazar 17:03
 
Adıyaman'da Dostlar Buluştu!
TPAO Salonunda Yapılan Ak Parti Adıyaman Gençlik Kolları Kongresinde Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi.
- Haberi
Adıyaman'da Dostlar Buluştu!

Ak Parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Meclis Başkan Vekili Ahmet Aydın'ın katıldığı kongrede,Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı,Milletvekili Salih Fırat,İş Adamı Ömer Çiçek dostluk kareleri paylaştı.
Kongrede tütün üreticilerinin soruları üzerine bir açıklama yapan Milletvekilleri;Tütün ile ilgili yasaklar düzenlendi.Şu an sadece kargo şirketlerinin kendi aralarındaki sorunlardan dolayı sıkıntıların olduğunu belirterek,yapılan tütün ticareti ile ilgili olumsuz bir konuda varsa ellerinde bir bilgi,belgenin kendilerine ivedilikle getirmeleri gerektiği söylenildi.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK ADIYAMAN’DA SPOR YATIRIMLARINI İNCELEDİ

Bir dizi ziyaret ve programlar ile AK Parti Gençlik Kolları Kongresine katılmak üzere Adıyaman’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Adıyaman’da yapımı devam eden spor yatırımları ile önümüzdeki dönemlerde kent merkezinde yapılması planlanan sportif tesislerinin arazilerinde incelemelerde bulundu.
 
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, ilk olarak gençlik ve spor yatırımları kapsamında Adıyaman’da ikincisi yapılması düşünülen Gençlik Merkezi arsasını inceledi. Ardından 2.500 kişilik kapalı spor salonuna geçen Bakan Bak, gençlerle sohbet edip basketbol oynadı.
 
Buradaki temaslarının ardından Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve beraberindeki heyet, Adıyaman'ın spor kenti olma yolunda bir cazibe merkezi haline getirecek olan Merkez Sporcu Fabrikasının inşaatını gezerek inşaatın son durumu hakkında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.
 
Adıyaman’daki spor yatırımlarını inceleme programı sırasında Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a Vali Nurullah Naci Kalkancı, TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Milletvekilleri Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat, Salih Fırat, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve Bakanlık Bürokratları eşlik etti. 
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adıyaman'da, Dostlar, Buluştu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60