Haber Detayı
29 Nisan 2018 - Pazar 18:17
 
1.Sınıf Emniyet Müdürü Hasan Adak,Aday Adaylığını Açıkladı!
Malatya'nın yetiştirdiği değerlerden olan 1.Sınıf Emniyet Müdürü Hasan Adak,Bugün Malatya Ak Parti İl Başkanlığında 27.Dönem Ak Parti Milletvekilliği için müracaatta bulundu.
MALATYA Haberi
1.Sınıf Emniyet Müdürü Hasan Adak,Aday Adaylığını Açıkladı!

Malatya Ak Parti il binasında yoğun bir katılımla Malatya Milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunda bulunan Hasan Adak,yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu.
Teftiş Kurulu Başkanlığı kadrosunda Başmüfettiş olarak görevde yapan Hasan Adak, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığı da yaptı.
Hasan Adak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
''Değerli basın mensupları kıymetli hemşerilerim özellikle son birkaç yılda ülkemiz çok büyük badireler atlattı. Gerek yargı darbesi, gerek askeri darbe, gerek terör eylemleri, gerek yanı başımızda cereyan eden savaş, gerekse de başka ülkelerin üzerimizdeki siyasi baskıların milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya, devletimizi yıpratmayı, hükumetimizi dünya kamuoyunda itibarsızlaşma hale getirmeyi, ülkenin huzur ve bekasını zedelemeye amaçlanmış ancak, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde milletçe bu sıkıntıların üstesinden gelmeyi başara bildik şükürler olsun. Ama bu tehditlerden Ülkemiz hala arınabilmiş değildir. Maalesef şuan bile alçak darbe girişiminın başı okyanus ötesinden tehditlerine devam etmektedir.

Bizler milletçe 16 senedir gösterdiğimiz teveccüh gibi, 24 Haziran’da da inşallah tüm şer odaklarına gereken dersi bir kez daha verecegiz. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığı makamına yeniden taşıyarak onların tüm bu ahlaksızca saldırılarını ve planlarını başlarına getireceğiz.

Malatya olarak, bugüne kadar cumhurbaşkanımız ve ak partimizi asla mahcup etmedik. Bu seçimde decağını gönülden inanıyorum ki, Malatya olarak ak partinin ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan rekor oy alacağının ilk illerden biri olacağız.

1960 Malatya doğumluyum. Üniversiteye kadar tahsilimi Malatya’da yaptım. Emniyet teşkilatında 1985 yılından beri hizmet etmekteyim. Bu süreçte Malatya’nın ve Malatyalıların Sorunlarıyla ilgilendim. Geçmişte emniyet teşkilatında iken yaptığımız hizmetleri, bu sefer daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde yapma arzusunu taşımaktayım. Bir kardeşiniz olarak bir evladınız olarak mücadele ilk günden beri gönül vermiş Sizlerden biri olarak bu bayrağa hep birlikte taşımaya adayım. Bu yolda siz değerli dostlarım ve hemşerilerimin dualarını ve desteklerini bekliyorum.'' İfadelerini kullandı.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 1.Sınıf, Emniyet, Müdürü, Hasan, Adak,Aday, Adaylığını, Açıkladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı 60