301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

 
Akrep 2019-12-14
Maddi konularda yapacağınız görüşmelerde uzun vadeli sözler vermemelisiniz. Hedeflerinizi iyi planlamalı ve söylemlerinize dikkat etmelisiniz. Bazı durumlarda vereceğiniz kararlar bugün daha net olmalıdır.
 
Aslan 2019-12-14
Kariyerinizle ilgili konuların gündemde olduğu bir gün. Aynı zamanda aşk ve ilişkilerde güzel gelişmeler gündeminizde olabilir. Bu durum işe kanalize olmanızı zorlaştırabilir.
 
Balık 2019-12-14
Kariyerinizle ilgili net olmayan durumlar bugün sizi biraz düşündürebilir. Geleceğe yönelik yeni planlar yapmak isterken kendi içinizde bazı çelişkileri çözemiyor olabilirsiniz. Parasal konularda ciddi kararları bugün vermemelisiniz. 
 
Başak 2019-12-14
Gücünüzü tekrar ele geçireceğiniz ve sınırlarınızı çizebileceğiniz özel bir gün. Hedeflerinizi belirlemek ve doğru kararlar almak için iletişimlerinizi hızlandırabilirsiniz.
 
Boğa 2019-12-14
Maddi konularınızla ilgili yapacağınız görüşmelerde yeni adımlar atabilir ve bu durum sizi heyecanlandırabilir. Bugün konuşurken heyecandan patavatsız söylemler içinde olabilirisiniz. Mümkün oldukça konuşmalarınızda ani çıkışlar yapmamalısınız.
 
İkizler 2019-12-14
Aile ilişkilerinizdeki ekonomik konular biraz yorabilir ama bu konuda sabırlı olmalı ve alelacele kararlar almamalısınız yoksa bu durum sizi zor durumda bırakabilir. İleriyi planlayın ve büyük işlerinizi bugün tamamlayın.
 
Koç 2019-12-14
Ortaklaşa yaptığınız işlerle ilgili karşı tarafla bir rekabet içinde olabilirsiniz. Sabırlı olmalı ve empati yaparak karşı tarafı anlamaya çalışmalısınız. Sorumluluklarınız artıyor olabilir. Bu yüzden çok planlı olmanız gereken bir gündesiniz.
 
Kova 2019-12-14
Seyahatler gündeminizde olabilir ve kısa seyahat planları yapabilirsiniz. Eski ilişkileriniz birdenbire önünüze gelebilir ve kafa karışıklığı yaratan durumlar söz konusu olabilir. Bu durumları daha güçlü bir şekilde halletmelisiniz.
 
Oğlak 2019-12-14
Hukuksal konularda belli netlikler kazanabilirsiniz. Daha önce çözemediğiniz bir olayı yakın bir arkadaşınız sayesinde aydınlığa kavuşturabilirsiniz. Çevrenizle ve sosyal ilişkilerinizle bugün daha alakadar olmalısınız.
 
Terazi 2019-12-14
Bugün ilişkilerde denge sağlamak zor olabilir. Zıtlaşmalar yerine yapıcı bir tavır içinde olmanız size kazanım sağlayacaktır. Herhangi bir dış faktörün sizi negatif bir şekilde aşağıya çekmesine izin vermeyin.
 
Yay 2019-12-14
Aile üyelerinizle olan iletişimlerinizde tepkili konuşmalar içinde olmamalısınız. Tüm olayları gerçekleriyle görebilmeli ve parçaları bütünleştirerek değerlendirmelisiniz.
 
Yengeç 2019-12-14
Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde iletişiminiz artabilir. Çevrenizle vakit geçirmek size iyi gelecektir. Düzenli olmaya zaman ayırın. Zihniniz çok dağınık ve kaygılı olabilir. Zamanınızı iyi yönetin ve kararlı olun.

 

 

Kaynak: 2019-12-14

 

Haber Yazılımı 60